Skip Navigation Links
نام و نام و خانوادگی
پست الکترونيک

محتوای سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
 
پايين‌ترين علم همان است كه منحصر در زبان است و بالاترين علم آن است كه در اعضاء و اركانِ وجودِ آدمي آشكار مي‌شود. امام علي (ع)
درباره ما
 شرکت گروه مشاوران مدیریت و مطالعات راهبردی تدبیر با هدف و موضوع طراحی، برنامه‌ریزی، ایجاد و عملیاتی کردن راهبردهای مدیریتی و ارائه خدمات مشاوره مرتبط در سطح جهانی، منطقه ای و ملی برای سازمانها، نهاد و موسسات داخلی و خارجی فعالیت خود را آغاز نمود. یکی دیگر از موارد فعالیت این شرکت مشارکتها با موسسات داخلی و خارحی در طرحها و فعالیتهای مرتبط با شرکت جهت نیل به اهداف خود می باشد.
 سایر اهداف و ماموریتهای این شرکت به شرح زیر است:

 
 - انجام مطالعات و پژوهش هاي راهبردي و آينده پژوهشي در حوزه هاي مختلف از قبيل اقتصادی، فن‌آوري، اجتماعي‌ و محيط زيست.
 - ارائه طرح هاي راهبردي به منظور توانمند سازي و ارتقاء بهره وري.
 - مطالعه، انتخاب و ايجاد راهبردهايي در قالب سبدهاي رقابتي متشكل از فعاليت هاي اقتصادي و عملياتي كردن آنها از طريق ادغام ، مجزا‌سازي.
 - ارائه خدمات در زمينه طراحي ساختار، سيستم‌ها، تهيه طرحهاي تجاري ، روش هاي تامين مالي ، گزارشات امكان سنجي و مطالعات بازار.
 - برگزاري دوره هاي جامع مديريت كاربردي ، به منظور ارتقاء سطح دانش ، بينش و مهارت مديران در راستاي تربيت و پرورش مديران جهان تراز و حرفه‌اي .
 - برگزاري انواع همايش ها و كارگاه هاي تخصصي مربوط به موضوع فعاليت همراه با ارائه آخرين مقالات و پژوهشهاي علمي و كا روزآمد در داخل و خارج از كشور.

    صفحه اصلي  .  تماس با ما  .  درباره ما  .  نقشه سايت

   تمامي حقوق اين سايت مربوط به شركت مشاوران تدبير می باشد.

   Designed & developed by MsWebGroup