Skip Navigation Links
نام و نام و خانوادگی
پست الکترونيک

محتوای سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
 
خدا رحمت كند مردي را كه انديشيد و عبرت اندوخت، و از عبرتِ اندوخته، بينايي يافت. امام علي (ع شرکت گروه مشاوران مدیریت و مطالعات راهبردی تدبیر با هدف و موضوع طراحی، برنامه‌ریزی، ایجاد و عملیاتی کردن راهبردهای مدیریتی و ارائه خدمات مشاوره مرتبط در سطح جهانی، منطقه ای و ملی برای سازمانها، نهاد و موسسات داخلی و خارجی فعالیت خود را آغاز نمود. یکی دیگر از موارد فعالیت این شرکت مشارکتها با موسسات داخلی و خارحی در طرحها و فعالیتهای مرتبط با شرکت جهت نیل به اهداف خود می باشد.
 سایر اهداف و ماموریتهای این شرکت به شرح زیر است:

 
 - انجام مطالعات و پژوهش هاي راهبردي و آينده پژوهشي در حوزه هاي مختلف از قبيل اقتصادی، فن‌آوري، اجتماعي‌ و محيط زيست.
 - ارائه طرح هاي راهبردي به منظور توانمند سازي و ارتقاء بهره وري.
 - مطالعه، انتخاب و ايجاد راهبردهايي در قالب سبدهاي رقابتي متشكل از فعاليت هاي اقتصادي و عملياتي كردن آنها از طريق ادغام ، مجزا‌سازي.
 - ارائه خدمات در زمينه طراحي ساختار، سيستم‌ها، تهيه طرحهاي تجاري ، روش هاي تامين مالي ، گزارشات امكان سنجي و مطالعات بازار.
 - برگزاري دوره هاي جامع مديريت كاربردي ، به منظور ارتقاء سطح دانش ، بينش و مهارت مديران در راستاي تربيت و پرورش مديران جهان تراز و حرفه‌اي .
 - برگزاري انواع همايش ها و كارگاه هاي تخصصي مربوط به موضوع فعاليت همراه با ارائه آخرين مقالات و پژوهشهاي علمي و كا روزآمد در داخل و خارج از كشور.
 


 
 

مقاله استراتژي مديريت.

در اين مقاله به ارائه راهكارهاي استراتژي مديريت در سطوح سازمانهاي كلان خواهيم پرداخت. اين متن به صورت آزمايشي ايجاد شده است. در آينده آخرين مقاله ارائه شده در اين سايت در اين بخش نمايش داده مي‌شود 

 

از جمله خدمات گروه مشاوران تدبير ارائه راهكاري استراتژي براي مديران سازمانها و شركتها مي‌باشد. با استفاده از اين راهكارها مي‌توانيد سازمان خود را به سوي موفقيت پيش ببريد.اين متن به صورت آزمايشي ايجاد شده است.    

 

    صفحه اصلي  .  تماس با ما  .  درباره ما  .  نقشه سايت

   تمامي حقوق اين سايت مربوط به شركت مشاوران تدبير می باشد.

   Designed & developed by MsWebGroup